Zakład Doskonalenia Zawodowego Katowice

Zespół Szkół w Żywcu

PARTNERZY

 ŚRUBENA UNIA S.A

http://www.srubena.com.pl/

ŚRUBENA-UNIA S.A. jest jednym z największych producentów elementów złącznych w Polsce i w Europie. Dzięki wykorzystaniu technologii na zimno i na gorąco produkujemy śruby, nakrętki, wkręty i wyroby rysunkowe w bardzo szerokim zakresie wymiarowym i asortymentowym. Obecnie w średnicach od M5 do M56 oferujemy produkty we wszystkich klasach własności mechanicznych wykonywane zarówno według standardów, jak i indywidualnych wymagań.

 

 

 

 KOMPUTRONIK S.A

https://www.komputronik.com/content/22/Grupa-Komputronik.html


Szkoła ma zawarte Porozumienie o współpracy z firmą kOMPUTRONIK S.A w procesie kształcenia uczniów w zawodzie TECHNIK INFORMATYK

 Komputronik SA od 1996 roku dostarcza do polskich domów, przedsiębiorstw i instytucji publicznych najnowszy sprzęt komputerowy, oprogramowanie, akcesoria elektroniczne.

Potwierdzeniem wysokiej jakości produktów Spółki oraz świadczonych przez Spółkę usług, jak również troski o środowisko naturalne są m.in. posiadane certyfikaty jakości: ISO 9001:2008 oraz 14001:2004.

 

Działania Zarządu Komputronik SA są corocznie doceniane przez analityków i niezależnych obserwatorów polskiego rynku komputerowego. Spółka Komputronik SA otrzymała w 2010 roku tytuł Firmy Najbardziej Przyjaznej Klientowi. W tym samym roku, jak również w roku 2011, internetowy sklep Komputronik.pl uzyskał tytuł najlepszego e-sklepu w Polsce, zaś marka Komputronik została uznana za najcenniejszy polski znak towarowy na rynku komputerowym w rankingu dziennika „Rzeczpospolita”. Wojciech Buczkowski, Prezes Zarządu, został między innymi uhonorowany tytułem "Postać Rynku IT" i nominowany do tytułu „Wielkopolski przedsiębiorca XX-lecia 1990-2009″.
W 2013 roku sklep internetowy www.komputronik.pl, został zwycięzcą VI edycji Polskiego Programu Jakość Obsługi w kategorii „Sklepy komputerowe”. Został uhonorowany prestiżową nagrodą: Gwiazda Jakości Obsługi 2013 uzyskując najwyższy spośród konkurencji Wskaźnik Satysfakcji Konsumenta, czyli CSI (Customer Satisfaction Index), który wyniósł 87,6%.

 

 

MIEJSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W ŻYWCU

http://www.mosir-zywiec.pl/

Celem działalności MOSiR jest organizowanie działalności sportowej, rekreacyjnej i wypoczynkowej,  a w szczególności: udostępnianie własnych obiektów sportowych i rekreacyjnych  dla potrzeb kultury fizycznej, sportu i turystyki.

Do głównych zadań MOSiR należy:

- zaspokajanie potrzeb mieszkańców w zakresie kultury fizycznej i turystyki,
- zarządzanie i administrowanie obiektami, urządzeniami sportowo-rekreacyjnymi stanowiącymi własność gminy,
- udostępnianie bazy sportowej, rekreacyjnej i turystycznej wg zapotrzebowania społecznego,
- organizowanie imprez sportowych i rekreacyjnych,
- współpraca w dziedzinie kultury fizycznej i turystyki z zagranicą,
- współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi.

Młodzież naszej szkoły na hali sportowej MOSIR realizuje zajęcia z wychowania fizycznego oraz bierze udział w różnych turniej spotowych.


 

 

O SZKOLE