Zakład Doskonalenia Zawodowego Katowice

Zespół Szkół w Żywcu

PARTNERZY

 

 FAMED  Żywiec sp.zo.o

 

https://famed.com.pl

Zasadnicza Szkoła Zawodowa  ma zawarte Porozumienie o współpracy z firmą  FAMED Żywiec sp.zo.o w procesie kształcenia uczniów w zawodach :

-operator obrabiarek skrawających

-ślusarz

Famed Żywiec Sp. z o.o. jest wiodącym, europejskim producentem wysokiej jakości sprzętu medycznego. Specjalizujemy się w produkcji łóżek na Oddziały Intensywnej Opieki Medycznej, stołów operacyjnych, wózków do przewożenia chorych, łóżek porodowych, foteli zabiegowych oraz lamp operacyjnych.

Innowacyjne konstrukcje i dążenie do niezawodności produktów Famed bezpośrednio przyczyniają się do poprawy jakości opieki medycznej pacjentów w Polsce i na świecie.

Famed Żywiec oraz firmy, na bazie których budował swoją siłę i markę, łączy ponad 140 lat doświadczenia w produkcji wyrobów metalowych w Żywcu, w mieście położonym w południowej Polsce. Jako producent wysokiej jakości sprzętu medycznego, Famed jest obecnie istotnym kooperantem dla zagranicznych producentów, głównie ze względu na racjonalizację kosztów produkcji oraz szeroki zakres możliwości dostosowania produktów. Wysoce wykwalifikowana kadra, stanowi kluczową przewagę konkurencyjną w dzisiejszej, dynamicznie rozwijającej się branży medycznej.

 

 

Finalne wyroby firmy FAMED

 

 KOMPUTRONIK S.A

https://www.komputronik.com/content/22/Grupa-Komputronik.html


Szkoła ma zawarte Porozumienie o współpracy z firmą kOMPUTRONIK S.A w procesie kształcenia uczniów w zawodzie TECHNIK INFORMATYK

 

Komputronik SA od 1996 roku dostarcza do polskich domów, przedsiębiorstw i instytucji publicznych najnowszy sprzęt komputerowy, oprogramowanie, akcesoria elektroniczne.

Sprzedaż detaliczna prowadzona jest za pośrednictwem internetowego sklepu Komputronik.pl oraz ogólnopolskiej sieci ponad 200 salonów własnych, franczyzowych i partnerskich. Przedsiębiorstwa i instytucje publiczne obsługiwane są przez specjalistów z działu Komputronik Biznes, który posiada lokalne biura w kilku największych polskich miastach. Komputronik SA obsługuje również, w charakterze dystrybutora, partnerskie firmy komputerowe z całej Polski.

 

potwierdzeniem wysokiej jakości produktów Spółki oraz świadczonych przez Spółkę usług, jak również troski o środowisko naturalne są m.in. posiadane certyfikaty jakości: ISO 9001:2008 oraz 14001:2004.

 

Działania Zarządu Komputronik SA są corocznie doceniane przez analityków i niezależnych obserwatorów polskiego rynku komputerowego. Spółka Komputronik SA otrzymała w 2010 roku tytuł Firmy Najbardziej Przyjaznej Klientowi. W tym samym roku, jak również w roku 2011, internetowy sklep Komputronik.pl uzyskał tytuł najlepszego e-sklepu w Polsce, zaś marka Komputronik została uznana za najcenniejszy polski znak towarowy na rynku komputerowym w rankingu dziennika „Rzeczpospolita”. Wojciech Buczkowski, Prezes Zarządu, został między innymi uhonorowany tytułem "Postać Rynku IT" i nominowany do tytułu „Wielkopolski przedsiębiorca XX-lecia 1990-2009″.
W 2013 roku sklep internetowy www.komputronik.pl, został zwycięzcą VI edycji Polskiego Programu Jakość Obsługi w kategorii „Sklepy komputerowe”. Został uhonorowany prestiżową nagrodą: Gwiazda Jakości Obsługi 2013 uzyskując najwyższy spośród konkurencji Wskaźnik Satysfakcji Konsumenta, czyli CSI (Customer Satisfaction Index), który wyniósł 87,6%.

O SZKOLE