„Kaeśką do szkoły? oczywiście, że tak!
10.04.2025
Aplikacja Koleje Śląskie
„Kaeśką do szkoły? Oczywiście, że tak!
? Rozpoczął się czwarty miesiąc działania naszej nowej aplikacji mobilnej! Liczba pobrań, a zarazem użytkowników stale rośnie! ?
? Przypominamy, że w Kaeśce wyszukacie połączenia, sprawdzicie rozkłady jazdy i wygenerujecie faktury. ?
? Przede wszystkim dzięki aplikacji zakupicie jednak bilety! Od początku kwietnia są one dostępne w Kaeśce z ?% zniżką! ?
_____________________________